Wtorek, 19 września 2017. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Profil użytkownika Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Tr

SZKOŁA BEZ GRANIC, CZYLI UKRAIŃSCY UCZNIOWIE Z WIZYTĄ W POZEZDRZU

Pierwszy tydzień września w Szkole Podstawowej w Pozezdrzu był niezwykły, a to za sprawą niezwykłych gości - uczniów z Ukrainy. To pierwsza wizyta, która jest początkiem współpracy między polską i ukraińską szkołą.

W pierwszym tygodniu września Szkoła Podstawowa w Pozezdrzu gościła...

Bagaż wrażeń i mistrzowskie tytuły! Znamy Mistrzów Ortografii w kat. kl. IV- VI i I-III gimnazjum

Kolejna edycja konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU WĘGORZEWSKIEGO” wyłoniła znawców pisowni polskiej w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV-VI i I-III gimnazjum. 11 maja do Pozezdrza przybyło 21 uczniów z 7 szkół podstawowych i sześcioro gimnazjalistów.

Szkolny Dzień Flagi w Pozezdrzu

Tuż przed długim weekendem w Zespole Szkół w Pozezdrzu dominowały białe i czerwone barwy. Uczniowie wraz z nauczycielami i gośćmi wzięli udział w Szkolnym Dniu Flagi.

W związku z obchodami Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, w dniu 29 kwietnia 2016 r. (piątek), w Zespole Szkół w Pozezdrzu...

MISTRZOWIE ORTOGRAFII

W Zespole Szkół w Pozezdrzu odbyła się kolejna edycja konkursu ortograficznego, która wyłoniła najlepszych znawców ortografii spośród trzecioklasistów.

Dnia 22 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół w Pozezdrzu odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii powiatu węgorzewskiego”...

SPORTOWA RYWALIZACJA NA DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca uczniowie Zespołu Szkół w Pozezdrzu opuścili szkolne mury i udali się na boisko Orlik w Pozezdrzu, gdzie czekały na nich liczne atrakcje. Dzień Sportu z okazji Dnia Dziecka na stałe wpisał się w kalendarz szkolnych uroczystości. Dzieci i młodzież obchodzą w ten sposób Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, który ma na celu promowanie aktywności fizycznej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu.

JUBILEUSZOWY DZIEŃ ZDROWIA W ZESPOLE SZKÓŁ W POZEZDRZU

Zespół Szkół w Pozezdrzu już od dziesięciu lat zwraca uwagę dzieci i młodzieży na zdrowie. Tegoroczny X Szkolny Dzień Zdrowia połączony był z obchodami Światowego Dnia Bez Papierosa.

W ostatni piątek maja klasy IV-VI sp i I-III gimnazjum wzięły udział w X Szkolnym Dniu Zdrowia, pod...

KOLEJNI MISTRZOWIE ORTOGRAFII WYŁONIENI!

Odbyła się kolejna edycja konkursu "Mistrz ortografii powiatu węgorzewskiego" zorganizowanego przez Zespół Szkół w Pozezdrzu przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Węgorzewie. Puchary za I miejsca pojechały do Węgorzewa.

14 maja 2015 r w Pozezdrzu odbył się konkurs „MISTRZ ORTOGRAFII...

KOLEJNI MISTRZOWIE ORTOGRAFII WYŁONIENI!

Odbyła się kolejna edycja konkursu "Mistrz ortografii powiatu węgorzewskiego" zorganizowanego przez Zespół Szkół w Pozezdrzu przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Węgorzewie. Puchary za I miejsca pojechały do Węgorzewa.

14 maja 2015 r w Pozezdrzu odbył się konkurs „MISTRZ ORTOGRAFII...

XII edycja konkursu "Mistrz ortografii Powiatu Węgorzewskiego"

Powiatowy konkurs ortograficzny dla uczniów klas III szkoły podstawowej zorganizowany został po raz 12 przez nauczycieli Zespołu Szkół w Pozezdrzu.

29 kwietnia 2015 roku odbyła się już XII edycja konkursu "Mistrz ortografii Powiatu Węgorzewskiego" . Nad jego organizacją i przebiegiem czuwały...

Uczniowie z Pozezdrza przeciw paleniu.

Każdego roku w trzeci czwartek listopada dzieci i młodzież biorą udział w Światowym Dniu Rzucania Palenia. Poznają mity i fakty na temat palenia, palaczy zaś namawiają do pożegnania się z nałogiem.

20 listopada 2014 roku społeczność Zespołu Szkół w Pozezdrzu wzięła aktywny udział...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »