Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Leśna integracja "Na Podgrzybku"

2017-09-20 13:18:53 (ost. akt: 2017-09-20 13:51:18)

Autor zdjęcia: Rafał Grunwald

Stowarzyszenie "Mazurski Zakatek" zaprasza na piknik integracyjny połączony z rekreacją na świeżym powietrzu. Impreza odbędzie się 24 września (niedziela) na "Podgrzybku" – polanie leśnej przy ścieżce przyrodniczej wiodącej do bunkrów w Pozezdrzu.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 13.00, początek festynu zaplanowano na godz. 14.00. Podczas pikniku, jak co roku zaplanowano pokonanie trasy ścieżki przyrodniczej w wybrany przez seiebei sposób: biegiem, spacerem, z kijkami, wózkiem z małym dzieckiem – kazdy pomysł dozwolony i każdy mile widziany. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwała Ochotnicza Straż Pożarna w Pozezdrzu oraz profesjonalna opieka medyczna. Fundacja 3D – Dla Dobra Dzieci przeprowadzi zajęcia animacyjne dla naszych milusińskich. Nie zabraknie gier i zabaw oraz konkursów dla najmłodszych. Na uczestników festynu czeka loteria oraz niespodzianki.
— Martwimy się jedynie o pogodę, ale na to wpływu nie mamy — mówią organizatorzy. — Ale co tam, najwyżej zrobimy dodatkową konkurencję: pokonanie trasy w gumakach. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!
(mk)
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages