Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Szczęśliwa "złota" siódemka

2015-08-07 10:20:03 (ost. akt: 2015-08-07 11:17:43)

Autor zdjęcia: Fot. Urząd Stanu Cywilnego Pozezdrze

Uroczystość pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego, to jubileusz jakim może pochwalić się niewiele małżeńskich par. Pół wieku razem — w zdrowiu i w chorobie, w szczęściu i nieszczęściu, w lepsze i gorsze dni. Razem.

31 lipca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Pozezdrzu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji jubileuszu pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego aż siedmiu „Złotych Par”. Krystyna i Eugeniusz Błaszczak z Pozezdrza, Maria i Ludwik Brzozowscy ze Stręgielka, Anna i Lotar Botsch z Pozezdrza, Maria i Eliasz Kaczmar z Harszu, Zofia i Jan Patejuk z Jakunówka, Maria i Tadeusz Sokalcy z Pieczarek oraz Zofia i Jerzy Zagrobscy z Piłak Wielkich otrzymali medale, które w imieniu Prezydenta RP wręczył Wójt Gminy, Bohdan Mohyła.

Ponad pół wieku nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego, to lata ciężkiej pracy oraz starań o byt i pomyślność rodziny. Zaufanie, wzajemne zrozumienie i codzienna troska to najpiękniejsze dowody prawdziwej, szczerej miłości. Gratulujemy „złotej” rocznicy, życząc kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu.
(mk)
Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages