Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

XII edycja konkursu "Mistrz ortografii Powiatu Węgorzewskiego"

2015-04-30 15:20:03 (ost. akt: 2015-04-30 15:22:07)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pozezdrzu

Powiatowy konkurs ortograficzny dla uczniów klas III szkoły podstawowej zorganizowany został po raz 12 przez nauczycieli Zespołu Szkół w Pozezdrzu.

29 kwietnia 2015 roku odbyła się już XII edycja konkursu "Mistrz ortografii Powiatu Węgorzewskiego" . Nad jego organizacją i przebiegiem czuwały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej z Zespołu Szkół w Pozezdrzu- pani Dorota Doniec i Małgorzata Kułak. Trzecioklasiści z czterech szkół podstawowych naszego powiatu (SP nr 1 w Węgorzewie, SP nr 2 w Węgorzewie, SP w Sobiechach oraz SP w Pozezdrzu) mogli zmierzyć się z trudnościami ortograficznymi podczas pisania dyktanda i uzupełniania kart pracy.
Komisja konkursowa po wnikliwym sprawdzeniu prac wyłoniła Mistrza ortografii Powiatu Węgorzewskiego. W tym roku tytuł ten otrzymała uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie - Zuzanna Sztabińska, wicemistrzem został Łukasz Bacewicz, - SP nr 1, zaś ostatnie miejsce na podium należało do Natalii Stępniak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Węgorzewie.
Wszyscy uczestnicy konkursu za trud włożony podczas ortograficznych zmagań otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie oraz dyplomy. Laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp1wegorzewo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages