Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Święto pracowników Zespołu Szkół w Pozezdrzu

2014-10-20 13:53:58 (ost. akt: 2014-10-20 13:57:29)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pozezdrzu

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy czas dla wszystkich nauczycieli i pracowników placówek oświatowych. Tego dnia uroczysty nastrój panował również w Zespole Szkół w Pozezdrzu.

W apelu przygotowanym przez Samorząd Uczniowski wzięli udział czynni zawodowo nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie i ich rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się emerytowani nauczyciele, którzy po wielu latach pracy w szkole zawsze chętnie ją odwiedzają.

Najlepsze życzenia nauczycielom, pracownikom i uczniom przekazała wójt gminy Pozezdrze Marzenna Supranowicz, ksiądz proboszcz Krzysztof Karbowski, przewodnicząca Rady Rodziców pani Kamila Ponikewska oraz przedstawiciel nauczycieli emerytów pan Mirosław Kurhan, były dyrektor Szkoły Podstawowej w Kutach.

Tradycyjnie w Dzień Edukacji Narodowej odbyło się również ślubowanie klas I gimnazjum, do którego w tym roku szkolnym przystąpiło 26 uczniów. Klasa I A przygotowała, pod opieką wychowawcy pani Danuty Górskiej, krótki program artystyczny.

Niezwykłe możliwości wokalne zaprezentował szkolny chór, nad którym czuwa pani Wiktoria Petiuk- nauczycielka muzyki oraz języka ukraińskiego. Jak na co dzień wyglądają lekcje, w krzywym zwierciadle, pokazało przedstawienie przygotowane przez samorząd uczniowski pod opieką pani Katarzyny Nowackiej.

Dzień Edukacji Narodowej to dzień wyróżnień dla nauczycieli. Tego dnia dyrektor szkoły – pani Małgorzata Dadura przyznała nagrody nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół w Pozezdrzu za rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych. Wszyscy pedagodzy i ci, którzy każdego dnia dbają o uczniów, otrzymali kwiaty oraz usłyszeli najpiękniejsze słowo: „dziękujemy”, które sprawia, że dorośli umacniają się w przekonaniu, że ich praca w szkole, choć trudna, jest potrzebna i doceniana przez dzieci, młodzież i ich rodziców.

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://pozezdrze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp1wegorzewo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages