Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Święto pracowników Zespołu Szkół w Pozezdrzu

2014-10-20 13:22:26 (ost. akt: 2014-10-20 13:24:11)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Pozezdrzu

Uroczysty Dzień Edukacji Narodowej miał miejsce 14 października 2014 roku w Pozezdrzu.

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników placówek oświatowych.
Tego dnia uroczysty nastrój panował również w Zespole Szkół w Pozezdrzu. W apelu przygotowanym przez Samorząd Uczniowski wzięli udział czynni zawodowo nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie i ich rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się emerytowani nauczyciele, którzy po wielu latach pracy w szkole zawsze chętnie ją odwiedzają. Najlepsze życzenia nauczycielom, pracownikom i uczniom przekazała Wójt Gminy Pozezdrze- pani Marzenna Supranowicz, ksiądz proboszcz –Krzysztof Karbowski, przewodnicząca Rady Rodziców –pani Kamila Ponikewska oraz przedstawiciel nauczycieli emerytów- pan Mirosław Kurhan, były dyrektor Szkoły Podstawowej w Kutach.
Tradycyjnie w Dzień Edukacji Narodowej odbyło się również ślubowanie klas I gimnazjum, do którego w tym roku szkolnym przystąpiło 26 uczniów. Klasa I A przygotowała, pod opieką wychowawcy pani Danuty Górskiej, krótki program artystyczny.
Niezwykłe możliwości wokalne zaprezentował szkolny chór, nad którym czuwa pani Wiktoria Petiuk- nauczycielka muzyki oraz języka ukraińskiego. Jak na co dzień wyglądają lekcje, w krzywym zwierciadle, pokazało przedstawienie przygotowane przez samorząd uczniowski pod opieką pani Katarzyny Nowackiej.
Dzień Edukacji Narodowej to dzień wyróżnień dla nauczycieli. Tego dnia dyrektor szkoły – pani Małgorzata Dadura przyznała nagrody nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkół w Pozezdrzu za rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych. Wszyscy pedagodzy i ci, którzy każdego dnia dbają o uczniów, otrzymali kwiaty oraz usłyszeli najpiękniejsze słowo: „dziękujemy”, które sprawia, że dorośli umacniają się w przekonaniu, że ich praca w szkole, choć trudna, jest potrzebna i doceniana przez dzieci, młodzież i ich rodziców.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tylko pytam #1514465 | 83.24.*.* 20 paź 2014 17:35

    A co ze szkołami z Węgorzewa, Pereł itp ?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages